TEKSTESHQIP

Butrint Imeri
Bakllava
Lyrics
(Feat. Gjiko)

Butrinti :
Hajde pina
uh la la
shija si bakllava
señorita une zemren ty ta ha ha ha

Gjiko :
Hajde pina
uh la la
shija si bakllava
simpatia une zemren ty ta ha ha ha

Butrinti :
A mdon..?(hej)
O señorita a mdon
Mamasita ti mbon
Loka loka loka loka ej
señorita ta ta ta
señori ra ta ta ta
U merzita
Per ty qoi ra ta ta ta

Gjiko :
Hajde pina
uh la la
shija si bakllava
simpatia une zemren ty ta ha ha ha

Butrinti :
Hajde pina
uh la la
shija si bakllava
señorita une zemren ty ta ha ha ha

Gjiko :
Kom ndi
Qe vesh
loui vi
deri nbrek
kom met zon se mu ka tek
du me kap
ja me prek ja me dek
qyre qyre kur pi qon ajo perpjet
(pjet pjet pjet...)
uh bebi ma hupe topin
ma nxive spotin
maje maje maje maje pozen
I say
Kur na po vina ka diskoteka
Po na gjujn femnat me jeleka
Kur na po vina ka diskoteka
Po na lojn me hi me trenerka

Butrinti :
Hajde pina
uh la la
shija si bakllava
señorita une zemren ty ta ha ha ha

Gjiko :
Hajde pina
uh la la
shija si bakllava
simpatia une zemren ty ta ha ha ha

Butrinti :
ej ej ej x3
jaa jaa
ej ej ej x3
jaa jaa

festojna na x2
se tonat i kena
vizllojna na x2
kudo qe jena

ej ej ej x3
jaa jaa
ej ej ej x3
jaa jaa

DËRGOI:
INFO
Më datë 14 Dhjetor 2018, Butrint Imeri publikon videoklipin "Bakllava", në bashkëpunim me Gjikon dhe është kujdesur vetë për muzikën dhe tekstin e këngës. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gjiko. Produksioni audio u realizua nga Big Bang (Arbër Gjikolli).