A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Capital T - Çka Donë Ajo  (Feat. Gent Fatali)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  111

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/08/2015

2015-08-09T16:55:03

Featuring

Gent Fatali

Music:

Granit Derguti

Lyrics:

Capital T

Lyrics:

Gent Fatali

Arrangement:

Mixey

Video Production:

Pinkmoon Creative
Capital - T 2x
Ajo po don mu ni me mu
Se po don me pi me mu
Ajo po don mu q* me mu
Does that Bitch Know

Im A Crazy Motherfucker

Gent
Ke thon qe bon mas miri
Hajde ta kqyrim
Vjen sa here qe une e thirri
Ka probleme une ja zgjidhi
(YEE e e cuz she doing like that )
Du me pi qaq shum
Sun ma nin edhe nese villi
I duket Luna Park sa here une e silli (I SAY )

Don mu pi don mu ni
Po rrin me mu se e din qe si termet e dridhi
Don mu pi don mu ni
Po nihet mir se osht me Gentin edhe Trimin

Une djal i keq paret shum tbukra
Barkin kejt kocka ajo barkin kejt flutra
Per ma shum dollar osht ka xhelozon nfuntaa
Kejt ekipa bosa jena krejt me bunda

Capital - T 2x
Ajo po don mu ni me mu
Se po don me pi me mu
Ajo po don mu q* me mu
Does that Bitch know

Capital - T
Kejt po duket freeshh
Vijn paret si me kon tu u majt nshpi tem
Easy on deck femrat plot crack
dostat e tu check me , clack , e po doken shum shmek
Im like ye yeee
Kallxom kush o starii
Vrehna ma shum se ti me ferrari
Veshun Kuq kombinim me gjyn hini
Vij me golf 2sh qe doket si Lamborghini

Femnat kejt desh , shumicat jan me bikini
2 copa me brek , (muuuahhh) shihmii
Vjen Trimi pi toke del Timi
Ti plotsoj deshirat si me kon Xhini

Ske ca foli mo , le t shkoj deri n boh
yeah they know, who we are
Ajo don mu pi , e tash po don mu pa
Se per mu kaa ni , oh ye sa shpejt o tu ra

Capital - T 2x
Ajo po don mu ni me mu
Se po don me pi me mu
Ajo po don mu q* me mu
Does that Bitch know

Im A Crazy Motherfuckerr


Lyrics submited by Filan Fisteku   erisaotr   Elsa_Tahirie-Cards (1)

2018-09-15 19:33:58
Ajo po don mu ni me mu
Se po don me pi me mu
Ajo po don mu q* me mu
Does that bitch know
I'm a crazy motherfucker

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019