A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Capital T & Majk - Pasha Jeten


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  549

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/03/2018

2018-03-01T13:23:25

Më Shumë Nga

Majk

Video Produksioni:

Imagine Films

Produksioni:

Cricket

Produksioni:

RZON
[REF. Majk:]
O pasha jetën
Me ty ton kohën
Jom kon i sinqerti
O pasha jetën
Nuk kom ditë me t'rrejt
Ta kom thonë t'vërtetën
O pasha jetën
Shpesh ty t'kom dashtë
Ma shumë se veten
O pasha jetën
Kur jom kon me ty
Për mu s'ka ekzistu tjetër

E kom ndrru edhe numrit e telefonit
Edhe shokt e mi për ty i kom lon anash
Kom bo gjithcka per ty
Kom dal prej vetes
Se sëm ka interesu asnjona
T'kom besu e ta kom dhon lirinë
Ti e ke shfrytzu
Bitch, e ke shfrytzu mundsinë

[Capital T:]
E di që ti tash
Je tu kqyr vec cysh me kthy kohën përmas
Sado që t'ka dasht ty ky djali
Gabimet jo sun ti fali
Qaq kom sene me thonë
Sa s'po di as ka m'ja nisë
Nji femën si ti
Që ja hup vlerën bukurisë
Ta fala botën e ty s't'mjaftoj
Ama për shka je
Une jo s'po t'fajsoj

[REF. Majk:]
O pasha jetën
Me ty ton kohën
Jom kon i sinqerti
O pasha jetën
Nuk kom ditë me t'rrejt
Ta kom thonë t'vërtetën
O pasha jetën
Shpesh ty t'kom dashtë
Ma shumë se veten
O pasha jetën
Kur jom kon me ty
Për mu s'ka ekzistu tjetër

[Capital T:]
Je kon gjithcka për mu
E tash je vec nji ish
Kurgjo ma shumë
Je kon gjithcka për mu
E tash je vec nji bich
Kurgjo ma shumë

Kurgjo ma shumë se kujtime
Kurgjo ma shumë se dashni t'dhash
T'mira pa limite
E ti ma ktheve me tradhti
Pa ndjenja, ndjenja
Si me pas akull n'vena
Qata mo nuk kthena
Jo s'kthena
Lej kto tema, lej kto stila
Lej kto skena

S'kena ca me hup koh
S'ki nevoj me menu per mu mo
S'ki nevoj me shpenzu me mu jo
Ke menu që nuk ni e nuk shoh

Je kon gjithcka për mu
E tash je vec nji ish
Kurgjo ma shumë
Je kon gjithcka për mu
E tash je vec nji bich
Kurgjo ma shumë

[REF. Majk:]
O pasha jetën
Me ty ton kohën
Jom kon i sinqerti
O pasha jetën
Nuk kom ditë me t'rrejt
Ta kom thonë t'vërtetën
O pasha jetën
Shpesh ty t'kom dashtë
Ma shumë se veten
O pasha jetën
Kur jom kon me ty
Për mu s'ka ekzistu tjetër


Ky tekst u dërgua nga Rizlla - Hasan Idrizaj   TonnidasKartolina (14)

2019-04-16 20:13:22
O pasha jetën
Me ty ton kohën
Jom kon i sinqerti
U krijua nga Nothing last forever 2018-05-20 08:10:23
Je kon gjithcka për mu
E tash je vec nji ish
Kurgjo ma shumë
2018-05-16 21:20:53
O pasha jetën
Shpesh ty t'kom dashtë
Ma shumë se veten
O pasha jetën
Kur jom kon me ty
Për mu s'ka ekzistu tjetër
2018-05-08 11:51:36
Nuk kom ditë me t'rrejt
Ta kom thonë t'vërtetën
O pasha jetën
Shpesh ty t'kom dashtë
Ma shumë se veten
2018-03-18 11:46:38
Sado që t'ka dasht ty ky djali
Gabimet jo sun ti fali
U krijua nga erla 2018-03-06 15:25:39
pa ndjenja,ndjenja
si me pas akull n'vena
qata mo nuk kthena
jo s'kthena
lej kto tema,lej kto stila
lej kto skena
2018-03-05 18:25:17
Kom dal prej vetes
Se sëm ka interesu asnjona
T'kom besu e ta kom dhon lirinë
Ti e ke shfrytzu
Bitch, e ke shfrytzu mundsinë ..
U krijua nga @trueekapo_ 2018-03-04 22:23:28
S'kena ca me hup koh
S'ki nevoj me menu per mu mo
S'ki nevoj me shpenzu me mu jo
Ke menu që nuk ni e nuk shoh
2018-03-04 19:29:51
Tmira pa limite,
e ti ma ktheve
me tradhti pa
ndjenja,ndjenja.
2018-03-03 17:06:50
Kurgjo ma shumë se kujtime
Kurgjo ma shumë se dashni t'dhash
T'mira pa limite
E ti ma ktheve me tradhti
Pa ndjenja, ndjenja
Si me pas akull n'vena
2018-03-03 17:06:17
Qaq kom sene me thonë
Sa s'po di as ka m'ja nisë
Nji femën si ti
Që ja hup vlerën bukurisë
2018-03-01 20:42:06
t'kom besu e ta kom dhon lirin
ti e ke shfrytzu
veq e ke shfrytzu mundsin
2018-03-01 18:10:26
edhe shokt e mi per ty i kom lon anash
2018-03-01 17:35:37
ni femer si ti qe ja hup vleren bukuris
ta fala boten e ty s t'mjaftoj
amo per qka je une jo s'pot fajsoj

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019