Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta & Vani Gjuzi - Sonte Me Dhemb Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  53

Vani:
Me mashtruan syte e tu
o sa bukur ti se di
Kur largohesh me dhemb zemra
Sa veshtire e kam pa ty

Ciljeta:
Po ta them nje te vertete
Emri jot ne gjakun tim
Eshte kujtimi qe do mbetet
Nese s'kemi kthim

Refreni :
Sonte me dhemb zemra
Zemra ka ca ndjenja
Dhe kur je vetem vetem
Hooo un jam zemra tjeter (2x)

Vani:
Me mashtruan syte e tu
o sa bukur ti se di
Kur largohesh me dhemb zemra
Sa veshtire e kam pa ty

Ciljeta :
Asnjehere mos me lendo
Se kjo zemer s'duron dot
Te kam brenda zemres time
Se ti je jeta ime

Refreni :
Sonte me dhemb zemra
Zemra ka ca ndjenja
Dhe kur je vetem vetem
Hooo un jam zemra tjeter (2x)


Ky tekst u dërgua nga  ThisIsHit2Vani Gjuzi & Çiljeta
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 11
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Rozana Radi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Supersonic
Violin: Ervin Gonxhi
Directed: Alexander Princ
Stylist: Ardi Asllani
Hair: ÇiljetaÇiljeta & Vani Gjuzi - Sonte Me Dhemb Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Me Dhemb Zemra".
3. Video është e këngës "Sonte Me Dhemb Zemra", por nuk këndohet nga Çiljeta & Vani Gjuzi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Çiljeta:


Komente 0