Më mbaj mend (për 1 muaj)

Claydee, Elgit, Romeo & Donald - Habibi Lele Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Habibi Lele" kënduar nga Claydee, Elgit, Romeo & Donald.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Habibi Lele".

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN
Claydee & Elgit Doda
Featuring: Romeo Veshaj & Donald Veshaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/08/2023
Video Produksioni: Fullmoon Production
Music & Teksti: Klejdi Llupa, Paris Kalpos, Romeo Veshaj, Elgit Doda, Diveno Beltsos, Pavlos Manolis, Loukas Damianakos, Gavriil Gavriilidis
Produksioni: Paris Kalpos & Claydee
Directed: The ClaudiaClaydee, Elgit, Romeo & Donald - Habibi Lele
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Habibi Lele".
3. Video është e këngës "Habibi Lele", por nuk këndohet nga Claydee, Elgit, Romeo & Donald.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Claydee:


Komente 0