TEKSTESHQIP

Cricket, Gesko & Nora Istrefi
Me Ty
Lyrics

Nora Istrefi
Se di qysh mja ba me ty,mja ba me ty
Nzemer mke hi


Gesko
Spe di qysh mja ba me ty mja ba me ty kur nzemer mke hi


Nora Istrefi
Se di qysh mja ba me ty,mja ba me ty
Nzemer mke hi
Se di qysh mja ba me ty,mja ba me ty
Nzemer mke hi

Gesko
Kam provu me tmir me tkeq
Apet njejt
Ti ban qysh don veq
Cdo dit veq ma zi
Po m'tranon krejt
Sdi pse kaq shum tpelqen
me mbo nervoz

Nora Istrefi
E me mqit prej vetes
kur tdu ma shum se jeten
Te ti e kam gjet veten
E tash pe hup ti veten
Se pranoj kurr ni tjeter
Po du ma pak se veten
Cdo dit ma shum ma teper

Gesko
Se di qysh me ja ba
Se di qysh me ja ba
Pa prit mu bone drog
Se di qysh me ja ba
Se di qysh me ja ba
Me veten mke ba me fol

Gesko&Nora
Se di qysh mja ba ma ty
mja ba me ty
kur nzemer mke hi
Se di qysh mja ba ma ty
mja ba me ty
nzemer mke hi

Nora Istrefi
Hajt besom besom hajt
hajt besom
Nuk kam me tpa ty keq hajt hajt besom
Hajt tregom tregom hajt hajt tregom
Syt e mija mi lexon ti tregom

Gesko
Hajt besom besom
hajt hajt besom
Nuk ka me ty keq hajt hajt besom

Gesko&Nora
Hajt tregom tregom hajt hajt tregom
Syt e mija mi lexon ti
Tregom


Gesko
Se di qysh me ja ba,se di qysh me ja ba
Pa prit mu bane drog
Se di qysh me ja ba,se di qysh me ja ba
me vete mke ba me fol

Nora Istrefi
Se di qysh mja ba me ty mja ba me ty
Kur nzemer mke hi
Se di qysh mja ba me ty mja ba me ty
Kur nzemer mke hi
Se di qysh mja ba me ty mja ba me ty
Kur nzemer mke hi

DËRGOI:
INFO
Më në fund pritja e adhuruesve mbaroi dhe projekti muzikor u lansua tek audienca e gjerë i ilustruar këndshëm edhe me videoklip, i cili u përgatit nga MAX Production. Ky videoklip u publikua me datë 28 Dhjetor 2022. Kompozitorë janë Gesko, Cricket & Marko, tekstin e mori përsipër Gesko, ndërsa autor i orkestrimit dhe producent i këngës është Cricket.
Rryma muzikore:
Dance
Renditja:
Top 200