D.U.D.A.

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Me Neve” Nga D.U.D.A

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[23-08-2015]
Reperi i njohur Duda ka publikuar sot videoklipin e këngës së tij më të re "Me Neve".

Mësohet se ky projekt vjen pas lansimit të "Per Qato" nga Unikkatili, ku mesa duket një pjesë e tekstit të kësaj kënge ka qenë thumbues për Double G.

Megjithatë D.U.D.A nuk është se ka pasur ndonjë reagim në media lidhur me këtë temë.

Sido qoftë kënga sapo ka dalë dhe ka arritur të ketë share mjaft të madhe në rrjetet sociale, gjë që pason një tjetër sukses për reprin nga Gjilani.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Me Neve” Nga D.U.D.A

  D.U.D.A. - Me Neve (Feat.Overlord) [Teksti dhe Klipi]

Komente 1