D.U.D.A.

D.U.D.A., Pritet Publikimi I Dy Kengeve Te Reja

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[26-06-2012]
Menjehere pas daljes nga burgu, D.U.D.A. do publikoj dy kenge te reja, titujt e te cilave jane:

1. "Pse Pushova" Feat. B-Genius, kenge ne te cilen D.U.D.A. flet rreth jetes se tij dhe rreth pauzes se bere per 3 vjet nga rapi shqipetar;

2. "Problem Per Juve" Feat. ZeerOman, kenge qe flet per grupin GG ArmY.
 (teksteshqip.com)

D.U.D.A., Pritet Publikimi I Dy Kengeve Te Reja

  D.U.D.A. - Pse Pushova (Feat.B-Genius) [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: DoubleGKomente 2