D.U.D.A.

D.U.D.A., 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Skuadra Jonë”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-07-2013]
Dy reperët e njohur për bashkëpunimet e tyre dhe vëllazërinë që kanë mes labelave, Noizy (OTR) dhe D.U.D.A. (GG Army), kanë publikuar këngën e tyre të re me videoklip “Skuadra Jonë”.Ky projekt e shënon rikshimin e Dudës në skenën e hip hopit shqiptar, pasi më parë ai erdhi me bashkëpunimin “Cunat Thojnë” bashkë me Noizyn, por jo me videoklip.Kënga është punuar nga A Boom dhe OverLord, të dy producentë dhe reperë të labelave OTR dhe GG.Noizy në këtë projekt shfaqet në nivel të lartë në refren, kurse vargjet e repturës i takojnë Dudës, i cili shihet më i uritur se kurrë pas mungesës së gjatë.Videoklipin jashtëzakonisht kualitativ e ka punuar Video Art, produksioni nga Gjilani nga ku dhe vjen reperi D.U.D.A.
 (Telegrafi)

D.U.D.A., 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Skuadra Jonë”

  D.U.D.A. - Skuadra Jone (Feat.Noizy) [Teksti dhe Klipi]

Komente 8