Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dafina Dauti - Shko Te Ajo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko Te Ajo".
3. Video është e këngës "Shko Te Ajo", por nuk këndohet nga Dafina Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dafina Dauti - Shko Te Ajo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Teksti:

Arsim Bunjaku

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 1

Komente

Asnjë Koment

04/08/2006

2006-08-03T23:00:00+00:00te desha teper ,si askend tjeter.
por syt e mi sot,i mbyshe me vaj.
s'paske ndryshuar,siq kam menduar.
ne buzet,tua vjen era e saj.

(ref)

shko te ajo.mos u kthe tek une.
ndoshta atje,te pelqen me shum.
shko te ajo,se tash e di.
kush paske qen dhe kush je tani.

fjalen te dua,me s'po ma thua.
por une me zor ty,nuk do te mbaj.
s'paske ndryshuar,siq kam menduar,
ne buzet tua,vjen era e saj.

(refx2)

shko te ajo.mos u kthe tek une.
ndoshta atje,te pelqen me shum.
shko te ajo,se tash e di.
kush paske qen dhe kush je tani

s'paske ndryshuar,siq kam menduar
ne buzet tua,vjen era e saj.

la(28x)

(refx2)

shko te ajo.mos u kthe tek une.
ndoshta atje,te pelqen me shum.
shko te ajo,se tash e di.
kush paske qen dhe kush je tani

la(16x)


Ky tekst u dërgua nga Dona
Më Shumë Këngë Nga Dafina Dauti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet