Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Daim Lala, Aida Doci, Lori & Xhela - Pse U Ndame


Nuk ka akoma asnjë votë


Më Shumë Nga

Aida Doçi

Më Shumë Nga

Lori

Më Shumë Nga

XhelaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse U Ndame" kënduar nga Daim Lala, Aida Doci, Lori & Xhela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daim Lala, Aida Doci, Lori & Xhela i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ganimete Abazi (Ganja) - Pse U Ndame

Ishte koh e keqe
sisht për dashuri
Dimri t'bënte vapë
verës binte shi.

Dita isht e errët
nata e ndricuar
Kurse un e cmendur
se ti kishe shkuar.

Ref.(x2)

Pse ne u ndam
askush nuk e di
Vallë cili dreq
na bëri magji.

Un e kërkoj
shëmbëllimin tënd
Castet e kaluara
më hinin në mënd.

Ref.(x4)

Pse ne u ndam
askush nuk e di
Vallë cili dreq
na bëri magji.

Sefe Duraj - Pse U Ndame

Ritmi i ksaj kenge dicka m´kujton n´jete
shume ke me m´kerkue por nuk ke me m´gjete
sa here ta degjosh nje kete melodi
do t´kerkosh te kthehesh te une perseri
O pse u ndame pse u larguam
pse njeri tjetrin kshtu e harruam

Ani ani vec vazhdo
ku te duash pa mu shko
ku te duash pa mu shko
ani ani mos fol ma
ka me t´marre malli me m´pa
ka me t´marre malli me m´pa-2x refreni


teksteshqip.com © 2007 - 2017