TEKSTESHQIP

Daim Lala
Pa Ty
Lyrics

S'po muj pa ty dashni
Ku ke mbet se di
Nuk kom jet pa t pa ty
Zonin pa ta ni /2x

Sa t mar fryme
Ty do te pres
Do te lutem per ty
Mberemje e mengjes

Kjo merzi ky trishtim
Ne shpiritin tim
Dhe kerkon nga ti nje perqafim/2x

Spo muj pa ty dashni
Ku ke mbet se di
Nuk kom jet pa t pa ty
Zonin pa ta ni /2x

Nje si ti i bjen pishmon
Gjithmone per ty une ktu jom

Kjo merzi ky trishtim
Ne shpiritin tim
Dhe kerkon nga ti nje perqafim/2x

Spo muj pa ty dashni
Ku ke mbet se di
Nuk kom jet pa t pa ty
Zonin pa ta ni /2x
INFO
Siç është bërë tashmë traditë, ky krijim muzikor finalizohet në ekranet tona i përpunuar në aspektin vizual me anë të një videoklipi, produksioni i të cilit u punua nga Vizion Media. Videoklipi u publikua më 31 Maj 2021. Këngën e kompozoi Nurteel, teksti u punua nga Ghulo, ndërsa për orkestrimin është përkujdesur Rrahman Kryeziu.