TEKSTESHQIP

Kushtrim Kelani
Pa Ty
Lyrics

S'po muj pa ty dashni
Ku ke mbet se di
Nuk kom jet pa t pa ty
Zonin pa ta ni /2x

Sa t mar fryme
Ty do te pres
Do te lutem per ty
Mberemje e mengjes

Kjo merzi ky trishtim
Ne shpiritin tim
Dhe kerkon nga ti nje perqafim/2x

Spo muj pa ty dashni
Ku ke mbet se di
Nuk kom jet pa t pa ty
Zonin pa ta ni /2x

Nje si ti i bjen pishmon
Gjithmone per ty une ktu jom

Kjo merzi ky trishtim
Ne shpiritin tim
Dhe kerkon nga ti nje perqafim/2x

Spo muj pa ty dashni
Ku ke mbet se di
Nuk kom jet pa t pa ty
Zonin pa ta ni /2x

DËRGOI:
INFO
Materiali muzikor u bë i disponueshëm tek ne edhe me anë të një klipi muzikor, produksioni i të cilit është krijuar nga XL Films. Videoklipi u publikua me datë 8 Tetor 2020. Këngës i janë përshtatur vargjet nga Ghulo, ndërsa për produksionin është përkujdesur Nurteel.