Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dani Abazi - Jam Keq Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ZEMRA PO ME QAN
U NDAM NE TE DY
QKA ME DUHET JETA
ME JETU PA TY

ZEMRA PO ME QAN
U NDAM NE TE DY
QKA ME DUHET JETA
ME JETU PA TY

JAM KEQ SKAM FAJ
ME MUNGON DASHNIA E SAJ
JAM KEQ JAM THY
JO SMUNDEM ME U NDA ME TY

JAM KEQ SKAM FAJ
ME MUNGON DASHNIA E SAJ
JAM KEQ JAM THY
JO SMUNDEM ME U NDA ME TY

PO LUTEM PER TY
MA SHUME SE PER VETEN
E LUMTUR TI QOFSH
SA TA JETOJSH JETEN

PO LUTEM PER TY
MA SHUME SE PER VETEN
E LUMTUR TI QOFSH
SA TA JETOJSH JETEN

REFRENI X2

JAM KEQ SKAM FAJ
ME MUNGON DASHNIA E SAJ
JAM KEQ JAM THY
JO SMUNDEM ME U NDA ME TY

JAM KEQ SKAM FAJ
ME MUNGON DASHNIA E SAJ
JAM KEQ JAM THY
JO SMUNDEM ME U NDA ME TY


Ky tekst u dërgua nga Bahri Trena Shoku DanitDani Abazi
Publikimi: 13/02/2018
Muzika: Xhela Abazi
Teksti: Fadil Topalli


Dani Abazi - Jam Keq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Keq".
3. Video është e këngës "Jam Keq", por nuk këndohet nga Dani Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dani Abazi:


Komente 0