Më mbaj mend (për 1 muaj)

David Dreshaj - Do Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

"Do Dashni" është një këngë e re nga David Dreshaj.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN
David Dreshaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/08/2022
Muzika: Mixey
Teksti: Elinel & David Dreshaj
Orkestrimi: Apollo, Mixey & Darko Dimitrov
Produksioni: Mixey
Mixed: Darko Dimitrov
Mastered: Darko Dimitrov
Video Produksioni: Olsi Bogdani
Recorded: Darko Dimitrov
Drone:olsi Bogdani, David Dreshaj
Stylist, Styled: Mira Perisic - Gogic, David Dreshaj
Make-Up, Artist: Elissavet
Hair Stylist - Styled: Galatis Luxury Hair Salon
Photographer, Photos, Pictures: Olsi BogdaniDavid Dreshaj - Do Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Dashni".
3. Video është e këngës "Do Dashni", por nuk këndohet nga David Dreshaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga David Dreshaj:


Komente 0