TEKSTESHQIP

David Dreshaj
Lonely
Lyrics

Qysh po mun me thon m’fal
Te un nuk ke lon ven mo moti t’kom fshi
Qysh po mun me thon m’fal
Tash u bone pishman e po m’mer me t’mir
Baby I don’t give a f**k
Baby I don’t give a f**k mo snij per ty
Ti je halucinacion
Ti je halucinacion tu ngre, tu pi...
E po m’fol shum...

Rrena, rrena
Mushe me rrena, rrena
Un kisha dasht me ta fal o pasha ty
Po nuk po ta fal zemra

NA - NA - NA
NA - NA - NA
PER NEVE S’KA MANJANA
NA - NA - NA
NA - NA - NA
PER NEVE S’KA MANJANA

JO - JO - JO
S’JENA MO
JO - JO - JO
RRI TASH LONELY

JO - JO - JO
JO - JO - JO
S’JENA MO
QYSH KE THON TI

Hmmm...
Veq ni lidhje e keqe
Une kesh njeri ti paske prit engjull
Tkom lut une teper
Per ty s’ja ka vlejt nuk e lodhi mo veten

E lujte russian rulletin
N’veti tu plas veq u pritke momenti
Tash t’kan met veq kujtimet e djeshit
Karma is a bi**h e ti ja ke ngul vetit
INFO
Për të rritur aspektin kreativ, produkti muzikor erdhi i plotësuar artistikisht me videoklip, produksionin e të cilit e përgatiti Imagine Films. Ky videoklip u publikua më 12 Mars 2021. Melodia dhe teksti u krye nga Tonic & Denk, kënga vjen me arranzhim në bashkëpunim nga Fatjon Miftari & Tonic, ndërsa producentë të këngës janë Panda Music.