Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denada Bare - Te Ndjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

S.t.i.n.e
u make it clap mamy
make some noise
baby girl

no no no no
yea yea yea
te ndjej

shpirt sot
te te pres un esht e kot
jo jo nuk duroj dot
dua te te them ne sy
me ka mar malli per ty(2x)

me i miri ti je
me i miri ti je
gjithcka qe kam dasht baby
ti te gjitha i ke
ti te gjitha i ke
aq shum te ndjej my baby(2x)

baby sot
veten nuk e permbaj dot
dhe zemra esht e kot
nje zot e di sa me mungon
emocionalisht ti me shkatrron(2x)

me i miri ti je
me i miri ti je
gjithcka qe kam dasht baby
ti te gjitha i ke
ti te gjitha i ke
aq shum te ndjej my baby(2x)

me i miri ti je
me i miri ti je

baby sot
do te pres un si gjithmon
jo jo smund te harrosh
dhe tjetrit mos ja falesh ti
syt e tu dhe dashuri

me i miri ti je
me i miri ti je
gjithcka qe kam dasht baby
ti te gjitha i ke
ti te gjitha i ke
aq shum te ndjej my baby(2x)


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli


Nuk kemi video për këtë këngë.


Denada Bare
Publikimi: 17/11/2006
Festivali: Kënga Magjike 2006
Muzika: Stine
Teksti: Timo Flloko & Stine
Orkestrimi: Stine


Denada Bare - Te Ndjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ndjej".
3. Video është e këngës "Te Ndjej", por nuk këndohet nga Denada Bare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Denada Bare:


Komente 0