Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denis Bonjaku - Ti Je Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Sot
jo
Akoma nuk te njoh
Nuk e dime cfare eshte kjo
nje mister
ne na rrethon
Nis
une te flas
por fjalet i humbas
e me sy
te gjej
sa deshire e frike ne

Ti rri dhe pak
dhe pak
te dy ta besojme
edhe nje cast
nje cast
eshte ora jone

Ti je ajo
je e vertete
gjeja me e bukur qe vjen ne jete
kur troket

Nje emocion
qe me pushton
trupin ma dritheron
nje emocion
qe udheton
embel tek ti me con

Ti je endrra e pare dhe e fundit e nates
je rrezja qe me zgjon
je mendimi i pare dhe i fundit
pasion
ku cdo deshire ndalon
Denis Bonjaku
Publikimi: 25/11/2018
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Pandi Laço
Orkestrimi: Gent Myftaraj
Video Produksioni: Fullmoon Production


Denis Bonjaku - Ti Je Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Ajo".
3. Video është e këngës "Ti Je Ajo", por nuk këndohet nga Denis Bonjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0