Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dhurata Ahmetaj - Shumë O Ka Ma Don

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shumë O Ka Ma Don".
3. Video është e këngës "Shumë O Ka Ma Don", por nuk këndohet nga Dhurata Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dhurata Ahmetaj - Shumë O Ka Ma Don  (Feat. Blero)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  48

Muzika:

Blero Ent

Teksti:

Blero

Muzika & Teksti:

Nurteel

Orkestrimi:

Elephant

Video Produksioni:

ASHA

Këngë e albumit:

"Dhurata"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014

Komente

6 🔥

Featuring

Blero

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00Dhurata:
Shum o ka ma don
A po dalim sonte?
A po dalim sonte?
Shum o ka ma don
Ka po dalim sonte?
Ka po dalim sonte?

Blero:
Mos um vet a po don me dal,dal
Qiti parelis t'kllabit kurr ska mu nal
Per ty jam babadimer,ta plotsoj qdo deshire
Edhe pse koht e fundit sje kon qik e mir
T'marr me vet edhe n'deti
Kurr nuk ndryshoj,gjith jom i njejti

Dhurata & Blero:
E thejna bashk se po na don
E nuk naj nin hiq per kerkon
E thejna bashk se po na don
E thejna bashk se o ka ma doonn

Dhurata:
A po dalim sonte?
A po dalim sonte?
Shum o ka ma don
Ka po dalim sonte?
Ka po dalim sonte?

Blero:
I wanna be with you tonight na na na
I wanna dance with you all night na na na
Blero:
Ska lidhje vere a dimer
NUk ka lidhje n'cilen stin
Ku do qe don shkojm per kurgjo mos ta nin
T'marr me veti t'boj per veti
Kurr nuk ndryshoj gjith jom i njejti

Dhurata & Blero:
E thejna bashk se po na don
E nuk naj nin hiq per kerkon
E thejna bashk se po na don
E thejna bashk se o ka ma doonn

Dhurata:
A po dalim sonte?
A po dalim sonte?
Shum o ka ma don
Ka po dalim sonte?
Ka po dalim sonte?

Blero:
I wanna be with you tonight na na na
I wanna dance with you all night na na na

Dhurata & Blero:
E thejna bashk se po na don
E nuk naj nin hiq per kerkon
E thejna bashk se po na don
E thejna bashk se o ka ma doonn
Dhurata:
A po dalim sonte?
A po dalim sonte?
Shum o ka ma don...


Ky tekst u dërgua nga Artiola
Më Shumë Këngë Nga Dhurata Ahmetaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet