A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Dhurata Dora - A Bombi  (Feat. Young Zerka)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  761

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/04/2015

2015-04-25T21:45:56

Featuring

Young Zerka

Muzika:

Alandy

Teksti:

Dhurata Dora

Teksti:

Young Zerka

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Ti Don"
Zerka:
A bombi
Who dat girl?
I mean no no who dis?
Is she albanian a brooklyn?

Ref:
Sonte du me dal ejj
hej lucky boy krejt kom me ti fal ej
Sdu me ni as ni fjal ejj
Vet na e kena lon kena lon

Zerka:
Make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty clap
make it clap
booty atack

Qysh pom shikon ti
po don ti
ej hajde rrina bashk
nuk ka tjeter si ti
sonte ne ket club
Pom pelqen ti a pe vren
tjeter kush si ti sum nxejn
du me dit ti qa menon
a po dooonn

Bounce to the rhythm gal
make dem cheers up
everthing i do nice
follow the leader
Hips move a slow
We can bet a come
me winding and winding
Da men na go blindin
A ? who that girl
yes i me a dora
for them who don't know me
A ? who that girl
yes i me a dora
for them who don't know me

Get up get up
get up get up
come on x4

Ref:
Sonte du me dal ejj
hej lucky boy krejt kom me ti fal ej
Sdu me ni as ni fjal ejj
Vet na e kena lon kena lon x2

Zerka:
Make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty attack

Bounce to da rhythm gyal
Make dem cheers up
everthing I do nice
follow the leader
Hips move a slow
We can bet a go
Me windin and windin
Da men na go blindin
A ? who that girl
yes I me a Dora
for them who don't know me
A ? who that girl
yes I me a Dora
for them who don't know me

Qysh pom shikon ti
po don ti
hej hajde rrina bashk
nuk ka tjeter si ti
sonte ne ket club
Pom pelqen ti a pe vren
tjeter kush si ti sum nxen
du me dit ti qa menon
a po dooonn

Get up get up
get up get up
came on x8

Sonte du me dal ejj
lucky boy ty ko me ti fal ej
Sdu me ni as ni fjal ejj
Vet na e kena lon kena lon x2

Zerka:
Make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty attack

Sonte du me dal ejj
hej lucky boy krejt kom me ti fal ej
Sdu me ni as ni fjal ejj
Vet na e kena lon kena lon


Ky tekst u dërgua nga AlbiolitaKartolina (6)

2019-03-31 10:10:00
Bounce to the rhythm gal
Make dem cheers up
Everthing I do nice
Follow the leader
2019-02-12 19:03:32
Me windin and windin'
Da men now go blindin'
2017-03-05 16:40:39
Po m'pëlqen ti
A pe vren?
Tjetër kush si ti
Sum nxejn
U krijua nga Sila 2018-09-16 19:37:17
Get up, get up
Get up, get up
Come on
2018-09-01 23:13:31
Sonte du me dal ej
Lucky boy ty kom me ti fal ej
S'du me ni asni fjalë ej
Vet na e kena lon
2018-03-05 15:46:34
Qysh pom shikon ti
po don ti
hej hajde rrina bashk
nuk ka tjeter si ti
sonte ne ket club

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019