Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diellza Dobroshi - Kam Diçka Qe Duhet Ta Them Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Kam dicka qe do ta them,
Nuk mund ta fsheh, ti miku im je
Jane ca fjale ne nje ditar,
Qe smund ti mbaj, ne flete
Ref
Zemer, do ta gjejme ne forcen
Per te thene te dua
Une e di dhe ti e ndjen
Ndalem qe ti shoh une syte qe me shohin mua
Dhe aty gjithe boten gjej
Eshte si nje magji qe me ndodh cdo dite
Sa here te takoj zemren ti ma ngroh
Si dy miq te mire, bejme nje premtim
Dua prane te kem per jete
Ne do jetojme do te vrapojme
Nga jeta do mesojme
Ne do kendojme do te guxojme
Ty veten ta besoj

Ke dicka per te me thene
Ti nk e fsheh
Jam mikja jote
Shkruan fjale ne nje ditar
Qe sdo ti mbash ne flete

Ref:
Zemer, do ta gjejme ne forcen
Per te thene te dua
Une e di dhe ti e ndjen
Ndalem qe ti shoh une syte qe me shohin mua
Dhe aty gjithe boten gjej
Eshte si nje magji qe me ndodh cdo dite
Sa here te takoj zemren ti ma ngroh
Si dy miq te mire, bejme nje premtim
Dua prane te kem per jete
2 here
Ne do jetojme do te vrapojme
Nga jeta do mesojme
Ne do kendojme do te guxojme
Ty veten ta besoj

Ky tekst u dërgua nga Dajana13Publikimi: 05/06/2011
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 11
Festivali: Top Fest 8
Muzika: Briz Musaraj & Indri Topi
Teksti: Olti Curri
Video Produksioni: ASHA


Më Shumë Këngë Nga Diellza Dobroshi:


Komente 0


Diellza Dobroshi - Kam Diçka Qe Duhet Ta Them
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Diçka Qe Duhet Ta Them".
3. Video është e këngës "Kam Diçka Qe Duhet Ta Them", por nuk këndohet nga Diellza Dobroshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.