A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dj Dagz & DJ PM - Unstoppable  (Feat. Genc Prelvukaj)


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/01/2018

2018-01-06T12:02:20

Featuring

Genc Prelvukaj

See Also

DJ PM

Music & Lyrics:

Genc Prelvukaj

Arrangement:

Bergin Demaj

Video Production:

Black Fish Entertainment


Ska ma mire kur i fort je vet
Hekur shok hekur vet
Çdo dite, çdo nate ma fresh
Xhepat plote money, cash (money,cash)
Zemren e madhe, rrethin e pasur
Krahun e forte,kta dosjen e pastert
Gjakun e nxehte e shqiptari krist
Ta lypi ballin thirem ballist
I drejt si binart e trenit
I kom lidhjet ma tforta se sa lidhja e Prizrenit

Chorous:
Goten plot shishen xhek
Ma shume fame ma shume lek
Hekur shok hekur vet
Ma shume fame ma shume lek
So sekret king is back
Ma shume fame ma shume lek
Sun em nal, se jooom

Ref:
Fuckinng unstoppable
Fuckinng unstoppable

Suksesin tem e sheh vec n’ondrra
Jom i rall si anakonda
Kom dashni sa Evropa
Hejterat ti ndaj ncopa
Kur luani vjen afrohet
Ikin shpejt si antilopa
Syte perpara sikur flota
Sikur flota
Mushni gotat
Femnen tonde panakonda
Kom dasht mu bo reper
Kur em vetshin qa kom mu bo kur t'rritem
Ritmi jem o bio, un dikotoj bioritem

Chorous:
Goten plot shishen xhek
Ma shume fame ma shume lek
Hekur shok hekur vet
Ma shume fame ma shume lek
So sekret king is back
Ma shume fame ma shume lek
Sun em nal, se jooom

Ref:
Fuckinng unstoppable
Fuckinng unstoppable

End:
Fjale mas shpine per cdo dite
E un i keshi kur i ni
Emrin ton nuk ta permeni
Jom i madh mu marre me ty
(jam i madh mu marr me ty,
jam i shtrenjt mu marr me ty)


Lyrics submited by Sabajetie-Cards (2)

2018-05-25 12:23:28
Hekur shok hekur vet
Ma shume fame ma shume lek
So sekret king is back
U krijua nga Sindii 2018-03-31 12:26:43
Fjale mas shpine per cdo dite
E un i keshi kur i ni
Emrin ton nuk ta permeni
Jom i madh mu marre me ty

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019