Më mbaj mend (për 1 muaj)

DJ PM, DJ Dagz, Lumi B & Ermal Fejzullahu - Ma E Mira Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  3

Uuuh
Sonte je ma e mira,
veq mos ma luj, mos ma luj,
Hajde bashk na rrina,
Se me t’pa prej larg spo muj 2x

...
...
DJ PM, Dj Dagz, Lumi B & Ermal Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/07/2022
Teksti: Lumi B & Gesko
Orkestrimi: DJ PM & Dj Dagz
Produksioni: Çelik Lipa
Video Produksioni: Adonis Krasniqi


DJ PM, DJ Dagz, Lumi B & Ermal Fejzullahu - Ma E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma E Mira".
3. Video është e këngës "Ma E Mira", por nuk këndohet nga DJ PM, DJ Dagz, Lumi B & Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga DJ PM:


Komente 1