TEKSTESHQIP

Donika Gashi & Ferki Shala
Qdo Gje Mbaroi
Lyrics
(Feat. Andin Radobrava)

Donika:
Te shikoj ne sy dhe dhembje ndjej,
sdua te flas per asnje fjale,
smund ta gjej

TNT Ferki:
E di se eshte e veshtir vetem ty,
rast tjeter nuk ka per ne te dy

Ref:
Fundi botes saj dhe te lutem mos qaj,
dielli perendoi,tash cdo gje mbaroi.

Donika:
Ti perse duhet jete keshtu e pse duhet perfundoj,
ky gezim ketu

TNT Ferki Shala:
Qdo ike shum kthesa edhe kjo duhet te jesh i fort te vazhdosh prap te fillosh.
Ref:Fundi botes saj dhe te lutem mos qaj,
dielli perendoi,
tash cdo gje mbaroi.

DËRGOI:
INFO
Kompozitorë janë Nexhat Macula & Ferki Shala, teksti u përgatit nga Memli Krasniqi, ndërsa për okestracionin u kujdes Enis Presheva.