Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donjeta Morina - Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

2x
Ku je mo dashni?
A t'bjen n'men per mu?
Moti s'jena pa
Moti s'jem taku
Ndoshta fati prap
ka me na gazu

2x
Sonte edhe qielli me mu po qan
Qysh mujte me shku?
Qysh mujte me m'lan?
Qaj per syt e tu
qe m'kan harru

Jeta jem o jeta jem
pa ty pe kom problem
as gjumi nuk po m'zen
pa ty, pa ty s'jom rahat
n'anderr po te shoh çdo nat
zgjohem, s'te kom ngat

2x
Sonte edhe qielli me mu po qan
Qysh mujte me shku?
Qysh mujte me m'lan?
Qaj per syt e tu
qe m'kan harru


Ky tekst u dërgua nga Luki kolovicaDonjeta Morina
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/10/2023
Muzika: Bini Diez
Teksti: Donjeta Morina
Video Produksioni: BUG Production
Produksioni: Bini Diez
Ney Sint: Luki
Guitar: Astrit Stafai
M.U.A: InnabeautiesDonjeta Morina - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Donjeta Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donjeta Morina:


Komente 0