Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drita Memeti - Do T'mendoj Për Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

2x
Koha esht flori
Shfrytzo mos e ler
Për ty un marr frym
Moj dashnija jem

REF.:
Do t'mendoj për ty
Edhe kur t'harrojn krejt
Do tregoj që n'zemër
Ti ke qenë i shtrejt
Do kendoj për ty
Se veç ty të du
Eja Kur te dush
Te un s'humbesh kurr

2x
Ti m'dhurove zemër
M'dhurove dashnin
Gjithmon do të jesh
Shpirt i shpirtit tim

REF.:
Do t'mendoj për ty
Edhe kur t'harrojn krejt
Do tregoj që n'zemër
Ti ke qenë i shtrejt
Do kendoj për ty
Se veç ty të du
Eja Kur te dush
Te un s'humbesh kurr
Drita Memeti
Publikimi: 28/10/2023
Muzika: Emin Aliu
Teksti: Sami Aliu
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: Jehona
Studio: Prosound


Drita Memeti - Do T'mendoj Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do T'mendoj Për Ty".
3. Video është e këngës "Do T'mendoj Për Ty", por nuk këndohet nga Drita Memeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drita Memeti:


Komente 0