Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eda Sejdiu - Nje Jete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Te shikoja tek flije
sa mekat qe s`me shihje ne sy, ne syyy
Si skenar i nje filmi
ishte vetem fillimi
Me ty, me ty

Vetem nje jete, eshte pak
jo nuk me mjafton
Duhet me shume, me gjate
per dashurine tone
Vetem nje jete, eshte pak
Duhen shekuj qe ta tregoj krejt
Cfare ndjej vertet, cfare ndjej vertet

E magjepsur sa s`thuhej
Kisha krejt cfare me duhej
AtY, Aty
Si skenar i nje filmi
ishte vetem fillimi
Me ty, me ty
3X
Vetem nje jete, eshte pak
jo nuk me mjafton
Duhet me shume, me gjate
per dashurine tone
Vetem nje jete, eshte pak
Duhen shekuj qe ta tregoj krejt
Cfare ndjej vertet, cfare ndjej vertet


Ky tekst u dërgua nga Xhino MelonashiEda Sejdiu
Publikimi: 26/02/2023
Muzika: Arsim Bunjaku
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Video Produksioni: BUG Production
Kitarë: Astrit Stafai


Eda Sejdiu - Nje Jete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Jete".
3. Video është e këngës "Nje Jete", por nuk këndohet nga Eda Sejdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0