Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi Kala - Shoqnia (Feat. Adi Sybardhi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ska lezet kjo dasma sonte
O pa shoqeri
Si qershia siper tortes
Jan keto shoket e mi..x2

Refreni:
Shoqnia shoqnia
Kshu e do zakoni
Do ta morim dhondrin
Do kcejm napolonin... x2

Po martohet ky garipi
Cuni pleqenis
Ky eshte cuni me i mire
Lezeti shoqnis... x2

Refreni:
Shoqnia shoqnia
Kshu e do zakoni
Do ta morin dhondrin
Do kcejm napolonin... x2


Ky tekst u dërgua nga RenisEdi Kala
Featuring: Adi Sybardhi
Publikimi: 18/12/2019
Muzika: Adi Sybardhi
Teksti: Gezim Mneri
Orkestrimi: Samuel Kodra


Edi Kala - Shoqnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqnia".
3. Video është e këngës "Shoqnia", por nuk këndohet nga Edi Kala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edi Kala:


Komente 0