Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edona Llalloshi - Gjenerata

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjenerata".
3. Video është e këngës "Gjenerata", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Edona Llalloshi - Gjenerata  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Djali I Kosoves Trime"

Këngë e albumit:

"Romanca"

Komente

1 🔥

01/12/1997

1997-11-30T23:00:00+00:00fati im ne duart e mia
jet te lumtur tash jetoj
ne zemer nuk ka vend vetmia derisa te frymoj
ishim gjenerat pafat
ne rini kenge e keputur e pritem gjat nje dit te lumtur

thuja gjenerata ime
thuja kenges se gezuar
kush me shume se ne ka merituar
thuja gjenerata ime me petkun e lirise se veshur
dua te kujtoj te buzeqeshur

ref
dridhe gjenerata imeee
thuja kenges plot gezime
sonte let valoj shamiaaaa sa bukur vallzon rinia.

fati im ne duart e mia
jet te lumtur tash jetoj
ne zemer nuk ka vend vetmia derisa te frymoj
ishim gjenerat pafat
ne rini kenge e keputur e pritem gjat nje dit te lumtur

thuja gjenerata ime
thuja kenges se gezuar
kush me shume se ne ka merituar
thuja gjenerata ime me petkun e lirise se veshur
dua te kujtoj te buzeqeshur

ref
dridhe gjenerata imeee
thuja kenges plot gezime
sonte let valoj shamiaaaa sa bukur vallzon rinia.

oooooooooooooooooooooooooooooooooo


Ky tekst u dërgua nga Albana
Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet