Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edona Llalloshi - Thuaje Me Ze (in Memoriam Dr. Igballe Llalloshi)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thuaje Me Ze (in Memoriam Dr. Igballe Llalloshi)".
3. Video është e këngës "Thuaje Me Ze (in Memoriam Dr. Igballe Llalloshi)", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Edona Llalloshi - Thuaje Me Ze (in Memoriam Dr. Igballe Llalloshi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Teksti:

Arsim Bunjaku

Këngë e albumit:

"Hallall Te Qofte"

Komente

Asnjë Koment

24/04/2009

2009-04-24T00:14:32+00:00Thuaje nje here,
qe kjo bote pa ty nuk do te kishte vlere ( oooohooo)
Thuaje me ze,
qe shume fale e s'more asgje
Nga gjiri yt i shenjte lindi nje jete,
kenga e pare nga buzt e tua gjithmone ka ardh

ref(2here):
gjith t'mirat e ksaj bote do ti gjejm tek zemra jote,
eshte gjithmone nje dore e bute qe ushqen e na perkund
(dore e bute na perkund)

Thuaje nje here,
qe kjo bote pa ty nuk do te kishte vlere ( oooohooo)
Thuaje me ze,
qe shume fale e s'more asgje (asgje)

ref(2here):
gjith t'mirat e ksaj bote do ti gjejm tek zemra jote,
eshte gjithmone nje dore e bute qe ushqen e na perkund
(dore e bute na perkund)

Nga gjiri yt i shenjt lindi nje jete
kenga e pare nga buzt e tua gjithmon ka ardh

ref(2her):
gjith t'mirat e ksaj bote do ti gjejm tek zemra jote,
eshte gjithmone nje dore e bute qe ushqen e na perkund
(hoooo dore e bute na perkund)

Perjetesisht dr. Igballe Llalloshi


Ky tekst u dërgua nga  linda
Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet