Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edona Llalloshi - Hape Zemren

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hape Zemren".
3. Video është e këngës "Hape Zemren", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Edona Llalloshi - Hape Zemren  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  88

Muzika:

Nexhat Macula

Teksti:

Arsim Bunjaku

Orkestrimi:

Bahri Zariqi

Video Produksioni:

EMF Creative

Këngë e albumit:

"Hallall Te Qofte"

Këngë e albumit:

"Qa Po Bojm Na Sonte"

Këngë e albumit:

"Maturantet"

Këngë e albumit:

"Romanca"

Pjesëmarrëse në

SVFM 2013

Komente

8 🔥

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Për të njejtën temë
Po me flet gjdo ditë
E sma thua kurr
Se qfar më ke brenda
Në shpirt

Rrotullës i bje
Se kjo po më vret
Për ty osht shum më mir
Me mua t 'jesh ti më direkt

Reff
2x
Shkurte Shqip sonte mbushma
mendjen s'kerkoj shum vetëm hape zemren
Mos e le herave të tjera veq 1 her t'vjen vera ka dera...

Për të njejtën temë
Po me flet gjdo natë
Kurse dashurin po
e permen veç pak.

Rrotullës i bje
Se kjo po më vret
Për ty osht shum më mirë
me mua t 'jesh ti me direkt.

Reff
3x
Shkurte Shqipsonte mbushma
mendjën s'kerkoj shum vetëm hape zemren
Mos e le herave të tjera veq 1 her t'vjen vera ka dera...


Ky tekst u dërgua nga Rrezja
Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet