A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elina Duni Në Lidhje Dren Abazin?


Nuk ka akoma asnjë votë

[12-01-2014]
Duket se këngëtarja e njohur shqiptare me famë evropiane, Elina Duni, ka gjetur dashurinë e saj dhe atë në krah të një prej këngëtarëve nga Prishtina.

Emisioni Prive ka raportuar në edicionin e rregullt të së shtunës se këngëtari Dren Abazi është në lidhje me Elina Dunin.

Gjithnjë sipas Prive, Dreni është parë në shoqëri të Elinës dhe besohet se ata janë në lidhje romantike.

Dren Abazi nuk ka komentuar rreth këtyre raportimeve, por mbetet të shihet nëse ky është një prej çifteve të reja prej më prominentëve të vitit 2014.
 (Telegrafi)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019