A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Elita 5 - Gabim  (Feat. Mimoza Shkodra)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  153

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2014

2014-12-01T00:00:00

Featuring

Mimoza Shkodra

Këngë e albumit:

"O Sa Vere E Nxehte"

Këngë e albumit:

"Mohikani I Fundit"


Ne kemi mund me pas
c'ka askush s'pati
o krejt ne kemi mund
por xhelozia e inati
na bene o vec me vujt

Krejt kemi mujt me pas
me pas leju
zemrat me na udheheqë
xhelozia syte na i ka verbu
tash krejt na shkoi per dreq

Une jam vetem e ti je vet
cdo mengjes i ri na tremb
dhe kjo pak qe ne ne ka mbete
ende dhemb

Gabim gabim
ish me ja ndalu zemres dashurine
gabim gabim
e kam provu por kam deshtu

Gabim gabim
ish me ja ndalu zemres dashurine
gabim deshtim
e kam provu por me shume te du

Ne kemi mund me pas shume me shume
po kemi lype c'ka s'bohet
as une as ti nuk kemi gjume
me lot jasteku lahet

Krejt kemi mujt me pas
me pas provu
gabimet me i ndreqe
por krenaria sytë na i ka verbu
e mbaruam tregimin shume keq

Une jam vetem e ti je vet
cdo mengjes i ri na tremb
dhe kjo pak qe ne ne ka mbete
ende dhemb

Gabim gabim
ish me ja ndalu zemres dashurine
gabim gabim
e kam provu por kam deshtu

Gabim gabim
ish me ja ndalu zemres dashurine
gabim deshtim
e kam provu por me shume te du


Ky tekst u dërgua nga  dini98
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019