A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elvana Gjata Bën Shqiponjën


Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  2
[08-10-2015]
Këngëtarja Elvana Gjata duket që me padurim po e pret ndeshjen e madhe Shqipëri – Serbi.

Ajo së fundmi përmes llogarisë së saj në Facebook, ka lëshuar një foto në të cilën është shfaqur teksa bën shqiponjën me duar, ku me këtë rast ka uruar kombëtares fitoren për vazhdimin e saj më tutje në Francë.

Elvana pa dyshim që mund të konsiderohet si njëra ndër tifozët më seksi të kombëtares.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018