A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elvana Gjata Vazhdon Me Foto Seksi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11
[30-10-2015]
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Elvana Gjata, tash e sa ditë ka “furnizuar” rrjetet sociale me foto të ndryshme.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka postuar foto të cilat thotë t’i ketë realizuar në Dusseldorf të Gjermanisë, shkruan Indekosnline.

Ndryshe, Gjata, po shijon suksesin e këngës “Love me”, videoklipin e së cilës e ka realizuar në Prizren. (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018