Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elvana Gjata - Afer Dhe Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Afer Dhe Larg".
3. Video është e këngës "Afer Dhe Larg", por nuk këndohet nga Elvana Gjata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Elvana Gjata - Afer Dhe Larg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  141

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Pro Video

Këngë e albumit:

"Afer Dhe Larg"

Pjesëmarrëse në

VFM 2012

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011

Komente

10 🔥

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+01:00

(Elvana:)
Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj

Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj

(Flori:) (x9)
Më pyet...

(Elvana:)
Më pyet: "A ndjeve ndonjëherë?"
Do ta them unë
Dhe pse nuk ka më vlerë
Unë të dua
Sa veten dhe më shumë
Më jep puthjen
Të ndiej unë deri në fund

Në kujtime... Aty do më gjesh
Erën time... Jo, nuk do ta ndiesh

(Ref:) (x2)
E di afër s'të kam
E di nuk je me mua
Afër dhe larg
Të dy shumë pak jetuam
Një moment fillon, mbaron aty
Për të dy

Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj

Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj

(Flori:) (x9)
Më pyet...

(Elvana:)
Në kujtime... Aty do më gjesh
Erën time... Jo, nuk do ta ndiesh.

(Ref:) (x2)
E di afër s'të kam
E di nuk je me mua
Afër dhe larg
Të dy shumë pak jetuam
Një moment fillon, mbaron aty
Për të dy

(Flori:) (x10)
Më pyet...

Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Pro Video

Ky tekst u dërgua nga  enisa   saramk   deteja
Më Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet