TEKSTESHQIP

Endri Mallkuqi & Adi Sybardhi
Si Mafia
Lyrics

Osht tu t`cmen ty xhelozia
e po sillesh krejt si fmia
jo jo nuk t`ka faj dashnia
kerko ndihm nga Perendia X2

REF

Thon sa her t`kam thon
xhelozia keq po t`bon
ti shum mir e din
je e vetmja n`syt e mi X2

Si mafia si mafia
anash t`vjen dhe FBIja
t`kam vu emrin ty TRITOLI
je ma keq se interpoli 2X