Official Video

Top 200

Eni Koçi - Gabimet  (Feat. Mc Kresha)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  40

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/07/2018

2018-07-31T13:00:18

Featuring

Mc Kresha

Muzika:

Genc Prelvukaj

Video Produksioni:

Black Fish Entertainment
Ti besimin e theve
Dhembjen time se ndjeve
M'bone mu pendu per krejt ca ti dhash
Me asgje ska mes neve
Ti gjithcka mbrapa ktheve
Ne te dy, s'do t'jemi me bashke

Sa lart ishim e sa kemi ra
Me mujte as n'enderr mos me t'pa
Se kohen na t'dy smuj me kthy
Ca boj une pa ty...ça boj une pa ty

Ref : Leji tash premtimet, premtimet
Se t'ronda jane gabimet. gabimet
Sot kam veç kujtime, kujtime
Pa ty jam yll qe bie, bie

Ken` njo u bon` dy
Me dy lule s`çele pranvera
Kom menu me tu kthy
Amo ish kon` mshele dera
Rrugve me havera tu vrapu mas tjerave, patikat i shtjerra
S'muj me t`ofru lule mo veç therra
Tash po iki zemer tung ja therra
Tuta prej dashnise m'ka bo me ti harru vlerat
Jeta mka llastise tu endrru per Panamera
Fjalte e njerezve m`pershperisin n'vesh si harabela
Sdi ku jena nisw kur jon` tkqija parandjenjat
Lidhja jone n'krizw qeshtu po thojne parametrat
Xhelozia edhe shume do gjana tjera
Plus lakmia per me bo sa ma shume lejla
Mka detyru me humb veten n'detna t`thella
Si anija pa vela

Sa lart ishim dhe sa kemi ra
Me mujte as ne enderr mos me t'pa
Se kohen na t'dy smuj me kthy
Ca boj une pa ty...Ca boj une pa ty

Leji tash premtimet, premtimet
Se t'ronda jane gabimet, gabimet


Ky tekst u dërgua nga Denis Bajraktari   Tonnidas   dionaKartolina (3)

2018-08-04 19:54:44
Ken njo u bon dy
Me dy lule sqel pranvera
Kom menu me tu kthy
Amo ish kon mshel dera.
2018-08-03 21:00:24
Ti besimin e theve
Dhembjen time s'e ndjeve
M'bone mu pendu
për krejt ça dhash
Më asgjë s'ka mes neve
Ti gjithçka mbrapa ktheve
2018-08-01 19:55:21
Sa lartë ishim
e sa kemi ra
Me mujtë as n'ëndërr
mos me t'pa
Se kohen na t'dy
s'mujm me kthy

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Eni Koçi:

Më Shumë...