A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Eni Koçi - Zemer  (Feat. Besnik Qaka)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

28/09/2018

2018-09-28T15:02:07

Featuring

Besnik Qaka

Video Produksioni:

Black Fish Entertainment

Produksioni:

Genc Prelvukaj
Eni :
Mes nesh jeton dashuria
Tek ti flejne ndjenjat e mija
Dikur per mua i fale krejt
A mdon edhe sot njejte
(A mdon edhe sot njejt)

Sa here naten vone
Tkom thirr ne telefon
Vec me ta ni zanin
Me mire ska ku shkon

Ref : (2x)
Ty tkam zemer zemer
Te mbaj ne zemer zemer
Sdu me u nda prej teje kurre (oh no)

Besnik:
Ti me ben te enderroj
Kur jam prane teje fluturoj
Nje jete me ty nuk mjafton
Hajt afrohu nji here
Se po du me tmarr ere
Ske ku ik e ske ku shkon

Sa here naten vone
Tkom thirr ne telefon
Vec me ta ni zanin
Me mire ska ku shkon

Ref : (4x)
Ty tkam zemer zemer
Te mbaj ne zemer zemer
Sdu me u nda prej teje kurre (oh no)
 
(4x)
A mendon per mu bejbe
A jetoj ne zemren tende


Ky tekst u dërgua nga S18Kartolina (4)

U krijua nga d 2019-04-23 20:52:38
Ti më bën të ëndërroj
Kur jam pranë teje fluturoj
Një jetë me ty nuk mjafton
U krijua nga Kejsi 2018-11-03 14:21:40
A mendon për mu bejbe?
A jetoj në zemrën tënde?
2018-10-11 11:21:12
Sa herë natën vonë
T’kom thirr në telefon
Veç me ta ni zanin
Më mirë s’ka ku shkon
2018-10-01 09:55:48
Mes nesh jeton dashuria
Tek ti flejnë ndjenjat e mia
Dikur për mua i fale krejt
A m'don edhe sot njejtë?

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019