A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Era Istrefi - Shume Pis  (Feat. Ledri Vula)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  1202

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/07/2015

2015-07-04T23:04:41

Featuring

Ledri Vula

Music:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Music:

Stash

Lyrics:

BimBimma

Lyrics:

Era Istrefi

Lyrics:

Ledri Vula

Video Production:

Pro Video

Participating in

Top Music Awards 2016

Participating in

Zhurma Show 2015
[ERA:]
REF. 2x:
Me love the way you playin this
Je shume i mire, po je shume pis
Kur m'ngreh ti mu I cant resist
But Imma forget that you ever existed

Oh my
Krejt po vesin kush o qaj
Tip fly big time
I dont mind
I foli me dore t'majt edhe hajt
Se une nuk e du nese aj don per 1 nat jo
Im not that kind, jo
Nese don me kon e jotja
Maspari be mine
Dont be outta time
An eye for an eye
Mos m'ec n'ajr
Thu qe ski kufi, ti testoj deri n'sky
Ski me mujt me duru kshtuqe
Bye bye bye bye.

Njekëm ti njekëm
ti hajde prekëm ti prekëm
Diqka ti vetëm veq vetëm
Tu mos fol dekëm na dekëm

Pse pe kthen kryt
dej parëzit ke tu mi lshu syte
Pse pe kthen kryt dej parëz ke tu mi ngul syte

REF. 2x:
Me love the way you playin this
Je shume i mire, po je shume pis
Kur m'ngreh ti mu I cant resist
But Imma forget that you ever existed

[Ledri:]
Hajde rreziko, Mos analizo
Mos e qit gjuhen edhe syte mos i rrotullo
Kjo vajza po don me dal problemi 101
Yes I'm a bastard
Edhe ti pak nasty
Kur jena me njoni tjetrin
Dyt dokem fantastic
Se jena real e jo plastic
Nese jo sot, neser ka me ndodh thats it
Yea, hajde pak ma knej
Se qa je tu hup nuk ki ide
Aha, se njo si une sun e gjenë
Mos m'shti me t'njek se vet metë

[Era:]
Really really really ti po thu je ma i miri?
Gabimin e pare e bone
Kape nisja prej fillimit
Prit prit pak ki me prit prit gat
Sjom si derë qe ka me tu qel
Rrak tak tak tak

Njekëm ti njekëm
ti hajde prekëm ti prekëm
Diqka ti vetëm veq vetëm
Tu mos fol dekëm na dekëm

Pse pe kthen kryt
dej parëzit ke tu mi lshu syte
Pse pe kthen kryt dej parëz ke tu mi ngul syte

REF. 2x:
Me love the way you playin this
Je shume i mire, po je shume pis
Kur m'ngreh ti mu I cant resist
But Imma forget that you ever existed

Love me, love me, love me, uh baby
Touch me, touch me, touch me
Dirty, dirty, dirty
I'm always down for my baby
Down down for my baby like

Love me, love me, love me, uh baby
Touch me, touch me, touch me
Love me, love me, love me
I'm always down for my baby
Like down for my baby like


Lyrics submited by aldina   libertta2   blertaa1   Elsa_Tahirie-Cards (6)

2019-03-17 12:39:29
Tip fly big time, I don't mind
I foli me dorë t'majt edhe hajt
2019-01-05 10:32:09
I'm always down for my baby
Down down for my baby
2017-02-20 17:09:58
Hajde rreziko
Mos analizo
Mos e qit gjuhën
edhe sytë mos i rrotullo
2017-03-09 18:44:51
Kjo vajza
po don me dal
problemi 101
2018-09-14 09:37:01
Yea, hajde pak ma knej
Se qa je tu hup nuk ki ide
Aha, se njo si une sun e gjenë
Mos m'shti me t'njek se vet metë
U krijua nga albulena berisha 2018-08-03 18:46:55
Me love the way
you playin' this.
Je shumë i mirë,
po je shumë pis.

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019