Më mbaj mend (për 1 muaj)


Era Istrefi - Bonbon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bonbon".
3. Video është e këngës "Bonbon", por nuk këndohet nga Era Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Era Istrefi - Bonbon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  861

Muzika:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Muzika:

Cricket

Teksti:

Era Istrefi

Teksti:

ErgeNR

Video Produksioni:

Entermedia

Pjesëmarrëse në

Top Music Awards 2016

Komente

12 🔥

07/03/2016

2016-03-07T20:45:15+00:00

Un jom Era
Un jom Era edhe koha jeme o tu ardhë..
Nëse jo ti
E du un vetën

Skom nevoje per ty heeejo
Edhe vet un e theeejo
Sun m'rrxon jom kneeejo
Sun e bon sun e bon sun e bon sun e bon bon

Bon bon edhe nëse sbon sbon
Don don, bet you wanna taste it
Bon bon, bet you wanna taste it
E di qe ti don, don, don
[2x]

Hajde merëm ikim
Nese e don qiken
King je deri ta qes piken x2

Sunday night I put a light
In my blunt right [2x]

S'nihëm mo s'm vyn kurgjo
Kur t'm vyn sje mo
Mke përdor, futja futja haaajt
Gonna be alright

Bounce edhe rrite rrite basin yo
'Cause my time has come rrite basiiin
Po dojn me bo si na
Se na high jenna nigga high and mellow

Uu qa kom pas spe masim
Uu ti ma ke thy pasin
Mi lexoj sytë edhe shprehjen n'buuz
E skenoj kejt qa kom nër blluuuz

Hajde merëm ikim
Nese e don qiken
King je deri ta qes piken
[2x]

Oh, ah... (honey)
Honey veq ni sen para sy ta kishë
T'kom tregu qe me mu kur e prishë e prishë
Plot mund'si jo ma anej
Se kur ftofë niherë, jo mo nuk e nxej
Hēhēhē


Ky tekst u dërgua nga BelkisabelaKartolina (4)

3
3
4
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Era Istrefi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet