TEKSTESHQIP

Era Rusi
Jam Dashnia Jote
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam Dashnia Jote" kënduar nga Era Rusi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Shumë po e prisnin dhe më në fund pritja mbaroi, sepse materiali muzikor bëhet i disponueshëm para një audience më të gjerë i kompletuar në dimensionin vizual edhe me anë të një videoklipi, produksionin e të cilit e përgatiti MAX Production. Videoklipi u publikua me datë 1 Korrik 2023. Kompozitor është Valter Beqo, ndërsa tekstin e kreu Armand Trebicka.