Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eralda Jashari - Çelsi Dashnis Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk mjafton një jetë me ty
Unë me jetu
Ti je ai
Që zemra ka kërku

Vallah për k’ta sy
Për vete m’ke bo
Kompliment per ty
Bukurosh je djalo

Çelsin ti ke gjet
Ma ke marr ti dashnin
Zemër më thërret
Ti je bukuroshi im

Kudo shkoj më ndjek si hije
Kudo më rrethon
Sytë e tu ndriçojne si yje
Me ty përgjithmonë
Eralda Jashari
Publikimi: 23/09/2022
Muzika: Zani Loca
Teksti: Gezim Mneri
Orkestrimi: Samuel Kodra
Video Produksioni: Frame Company Albania
Saks: Klidi Loca
Violine: Xhersi Sula
Prod By Es Records
Make Up By Mirela
Directed By Don EnioEralda Jashari - Çelsi Dashnis
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çelsi Dashnis".
3. Video është e këngës "Çelsi Dashnis", por nuk këndohet nga Eralda Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eralda Jashari:


Komente 0