TEKSTESHQIP

Ergys Shahu
Une Pa Ty
Lyrics
(Feat. Xhena)

[REF. BASHKE:]
Se une pa ty... pa ty nuk do jem mire
Se une pa ty asgje nuk kam deshire
Se une pa ty jam peng i shpirtit tim
Ne dashuri s'ka lamtumire po mirupafshim

[ERGYSI:]
Ta fala zemren, ate e mban ti
s'di a e ndien apo veç e shikon
ta nis me eren puthjen dhe mallin
Aty ku loti dashurine takon

[XHENA:]
Na na na
Se une s'e njoha jeten
Se te lendova teper
Ama ti sot me mungon pafund
E kam frike une te verteten
E kam frike se mos je me tjeter
E kaluar mbeta une

[REF. BASHKE:]
Se une pa ty... pa ty nuk do jem mire
Se une pa ty asgje nuk kam deshire
Se une pa ty jam peng i shpirtit tim
Ne dashuri s'ka lamtumire po mirupafshim

[ERGYSI:]
Ta fala veten, mua me ke ti
s'di a me ndjen apo veç me numron
ta dua zerin, ta dua shpirtin
ti dua syte sa here ti me shikon

[XHENA:]
Na na na
nese une s'e njoha jeten
nese te lendova teper
Ama ti sot me mungon pafund
E kam frike une te verteten
E kam frike mos je me tjeter
E kaluar mbeta une

[REF. BASHKE:]
Se une pa ty... pa ty nuk do jem mire
Se une pa ty asgje nuk kam deshire
Se une pa ty jam peng i shpirtit tim
Ne dashuri s'ka lamtumire po mirupafshim

DËRGOI:
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, krijimi muzikor u finalizua tek audienca i realizuar bukur me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 11 Janar 2019. Për këngën ka punuar kompozitori Anxhelo Koci, teksti e përshtati Endrit Mumajesi, ndërsa për orkestrimin është përkujdesur Alsked Rrenja.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200