A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi - Maisjo


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/12/2018

2018-12-18T20:42:57

Më Shumë Nga

Landi Roko

Më Shumë Nga

Adi Sybardhi

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

Muzika & Orkestrimi:

Festim Gici

Teksti:

Olsi Celmeta

Muzika & Orkestrimi:

Keli ShikutKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Maisjo" kënduar nga Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019