Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik Lloshi Pretendon Fitoren Në “Kënga Magjike 2014”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[01-11-2014]
Këngëtari Erik Lloshi është paraqitur edhe këtë vit në festivalin Kënga Magjike me këngën "Dikut të kam parë" me muzikë të Kledi Bahitit dhe tekst të Endrit Mumajesit.

Kënga është e zhnarit rock baladë dhe po pëlqehet mjaft shumë nga publiku. Aktualisht ajo është kënga më e klkikuar e këtij sezoni të Kënga Magjike në youtube.

Në një intervistë për një gazetë në Kosovë, Eriku ka thënë se këtë vit kënga e tij është shumë premtuese dhe se pretendon fitore në festivalin Kënga Magjike.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Erik Lloshi - Diku Te Kam Pare [Teksti dhe Klipi]

Komente 0