TEKSTESHQIP

Erik Lloshi
Mashtruam Veten
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mashtruam Veten" kënduar nga Erik Lloshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 12 Nëntor 2022, Erik Lloshi publikon videoklipin "Mashtruam Veten". Muzika e këngës është sjellë tek publiku nga Kledi Bahiti, ndërsa jane bërë në bashkëpunim teksti, të cilin e kanë shkruar së bashku Erik Lloshi & Kledi Bahiti, dhe orkestrimi, për të cilin kanë punuar bashkarisht Kledi Bahiti & Sokol Koçi. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.