Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erjon Beci - Dhoma 208 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Eshte nje vend i bukur shume
Pas kaq vitesh kthehem une
Ne nje bregdet ku ti dhe une
U deshem shume, u deshem shume

Pastrueset na njohin mire
Sa t'veshtire e kam ti s'do ta dish
Kur kamarieret pyesin
Ti a do te vish, ti a do te vish

Njezete ditet e jetes time
Tash jane histori
Ne kete bot ka vajza shume
Asnje si tiiiiiii....

Ref 1; - Fjeta ne hotel
Ku cdo send te sjell ndermend
Te permend dhe shtrati im
Cdo sirtar nga nje kujtim

Kater mure paskan sy
Ata sy te presin ty
Dashurine e vjeter therret
Dhoma e njejte 208...208

Jane te njejtat orendi
N'recepsion i njejt'njeri
Vetem une i njejti s'jam
Kur s'je edhe ti, kur s'je edhe ti

Njezete ditet e jetes time
Tash jane histori
Ne kete bot ka vajza shume
Asnje si tiiiiiii....

Ref 2; - Fjeta ne hotel
Ku cdo send te sjell ndermend
Te permend dhe shtrati im
Cdo sirtar nga nje kujtim

Kater mure paskan sy
Ata sy te presin ty
Dashurine e vjeter therret
Dhoma e njejte 208...208

(Modulacion 1)
Kater mure kane vesh e sy
Po te flisnin do t'flisnin per ty
Kater mure cdo sekret na dine
bashke me ne jetuan dashurine

Njezete ditet e jetes time
Tash jane histori
Ne kete bot ka vajza shume
Asnje si tiiiiiii....

(Modulacion 2)
Fjeta ne hotelin tone
Perseri fjeta n'dhome tone
Me heshtje vret
Kjo dhome 208

Ref 3; - oooooooooooo
Prap k'ta sy te presin ty
Dashurine e vjeter therret
Dhoma e njejte 208...208
Erjon Beci
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/12/2009
Festivali: Kënga Magjike 2009
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Erjon Beci - Dhoma 208
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhoma 208".
3. Video është e këngës "Dhoma 208", por nuk këndohet nga Erjon Beci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erjon Beci:


Komente 0