Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erion Korini & Greta Koçi - Kush Ka Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  72

(Erioni)
Fati edhe loja
teater jane per mua
te shoh i kam dy sy
por e di qe zemra vuan

(Greta)

Arsyen pse te dua
nuk mund ta them kur do ti
veten do ta ruaj
dhe fal kur ti se diiii
refreni

(Greta)

Ti vetem prit

(Erioni)
Jo ti smund te jesh e imja

(Greta)

Jo ti mos ik
Jam e ndrojtur dhe nuk doja
Ooo
Vetem kam frike
Se dija ke t'besoja
(Erioni)

E mos ma thuaj mua
Sepse vuaj...

(Greta)
Koha eshte nje film
Por drame jeten se dua
Ndoshta ty nuk te pelqen
Njeri me mua sluan

erjoni
Aktor ne film nuk jam une
Por Ti ti me lendon
Te pres di dhe nje jetë
Dilema te mundon
refreni
(Greta)

Ti vetem prit

(Erioni)
Jo ti smund te jesh e imja

(Greta)

Jo ti mos ik
Jam e ndrojtur dhe nuk doja
ooo
Vetem kam frike
Se dija ke t'besoja

(Erioni)

E mos ma thuaj mua
Sepse vuaj
(2 her)
refreni
(Greta)
Ti vetem prit

(Erioni)
Jo ti smund te jesh e imja

(Greta)
Jo ti mos ik
Jam e ndrojtur dhe nuk doja
Vetem kam frike
Se dija ke t'besoja

(Erioni)
E mos ma thuaj mua
Sepse vuaj


Ky tekst u dërgua nga Aleksandra   selinafansGreta Koçi & Erion Korini
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gramoz Kozeli


Erion Korini & Greta Koçi - Kush Ka Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Ka Faj".
3. Video është e këngës "Kush Ka Faj", por nuk këndohet nga Erion Korini & Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erion Korini:


Komente 0