Official Video

Top 200

Ermal Fejzullahu - Pa Mu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2016

2016-12-31T17:54:58

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017
I vetem un sot me zemer ne duar
I mbylla syt dhe vetem mendoj
Je vetem ti njesoj si un apo ndoshta un gaboj
Sa gabime perqafime gjithmon un ty ti kam fal
E mbushe jeten time plot me premtime
Dhe ansiher un sdo ta fal

ref\
A ja vlen verteten ta pranoj
Gjdo dit un po vuaj
Si mund ta pranojm sonte te dy
Te jemi te huaj
Un pranoj me shpirt un dot se bëj edhe pse po vuaj
Por une te verteten se pranoj
Ti vetem pa mu aa

Shpesh e mendoj kur te thot te dua
A e ndjen si un njesoj
Kjo ndjenj e fort me ben te vuaj
Edhe pse un se pranoj
Sa gabime,perqafime gjithmon un ty ti kam fal
E mbushe jeten time
Plot me premtime
Dhe asniher un sdo ta fal aa

ref/
A ja vlen tverteten ta pranoj
Gjdo dit un po vuaj
Si mund ta pranojm sonte te dy
Te jemi te huaj
Un pranoj me shpirt kto qe bej
Edhe pse po vuaj
Por un te verteten se pranoj
Ti vetem pa mu aa

Sa gabime perqafime gjithmon un ty ti kam fal
E mbushe jeten time plot me premtime
Dhe asniher un sdo ta fal

ref/
A ja vlen t'verteten ta pranoj
Gjdo dit un po vuaj
Si mund ta pranojm sonte te dy
Te jemi te huaj
Un pranoj me shpirt un kto qe bej
Edhe pse po vuaj
Por un te verteten se pranoj
Ti vetem pa mu aa


Ky tekst u dërgua nga TtinaKartolina (3)

2017-11-19 16:59:34
sa gabime perqafime
gjithmon un ty ti kam fal
e mbushe jeten time plot me premtime
dhe asniher un sdo ta fal
2017-11-10 14:17:50
sa gabime perqafime gjithmone un
2017-10-28 12:00:01
E mbushe jeten time
plot me premtime
Dhe ansiher un sdo ta fal

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...